Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Olecko - Oferty sprzedaży działek

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Szosa do Świętajna

Olecko,warmińsko-mazurskie

615 000 zł6 835 m² 89,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 6835 m2, położona w Olecku przy ulicy Szosa do Świętajna. Działka położona jest na obrzeżach Olecka przy ulicy Szosa do Świętajna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kasztanowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

220 000 zł908 m² 242,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 908 m2, położona na osiedlu domków jednorodzinnych w Olecku przy ul. Kasztanowej. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Olecko,warmińsko-mazurskie

139 000 zł1 255 m² 110,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchniach 1255 m2 oraz 1245 m2, położone w Olecku na Osiedlu Siejnik II. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ełcka

Olecko,warmińsko-mazurskie

105 000 zł1 050 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 32 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m2 do 1543 m2, położonych w Olecku przy ulicy Ełckiej. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Olecko,warmińsko-mazurskie

191 045 zł2 011 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 5 działek budowlanych, położonych na Mazurach Garbatych w Olecku przy ulicy Wiejskiej. Powierzchnie działek wynoszą od 2004 m2 do 2161 m2. Atuty nieruchomości: - działki objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szosa do Świętajna

Olecko,warmińsko-mazurskie

132 000 zł909 m² 145,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zielone Wzgórze - kompleks działek budowlanych w Olecku! Kompleks 20 działek budowlanych o powierzchniach od 845 m2 do 1679 m2, położony na Mazurach Garbatych w Olecku przy ulicy Szosa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Szosa do Świętajna

Olecko,warmińsko-mazurskie

615 000 zł6 835 m² 89,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Ełcka

Olecko,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł11 249 m² 133,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z czterech działek o łącznej powierzchni 1.1249 ha, położona na obrzeżach Olecka przy ulicy Ełckiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

74 000 zł1 501 m² 49,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 37 działek budowlanych, położonych na Mazurach Garbatych w Olecku przy ulicy Wiejskiej. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Olecko,warmińsko-mazurskie

220 000 zł908 m² 242,29 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

159 000 zł1 603 m² 99,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1603 m2, położona w Olecku przy ul. Mariana Szeremety. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu, z dala od ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

169 000 zł3 001 m² 56,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nowy kompleks wyjątkowo pięknych 12 działek budowlanych położonych w Olecku - Osiedle Arkadia. Działki wydzielone są z jedynego w regionie ogrodu botanicznego. Zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Olecko,warmińsko-mazurskie

120 000 zł1 612 m² 74,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Olecko, ulica Wiejska, na sprzedaż działki budowlane na Mazurach o powierzchni 1612 m2 i 1500 m2, proponujemy Państwu dwie działki budowlane położone na obrzeżu miasta w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ełcka

Olecko,warmińsko-mazurskie

105 000 zł1 050 m² 100 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

129 000 zł415 m² 310,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 415 m2, położona w Olecku przy ulicy Letniej - jedynie 100 m od Jeziora Oleckiego Wielkiego. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Ełcka

Olecko,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł11 249 m² 133,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szosa do Świętajna

Olecko,warmińsko-mazurskie

132 000 zł909 m² 145,21 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

169 000 zł1 603 m² 105,43 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

169 000 zł3 001 m² 56,31 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

74 000 zł1 501 m² 49,30 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

155 000 zł1 491 m² 103,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1491 m2, położona w miejscowości Olecko Kolonia - tylko 2 km od ścisłego centrum Olecka. Działka jest usytuowana na małym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szosa do Świętajna

Olecko,warmińsko-mazurskie

132 000 zł909 m² 145,21 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł11 249 m² 133,35 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

105 000 zł1 050 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Osiedle Lesk

Olecko,warmińsko-mazurskie

1 119 000 zł12 439 m² 89,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Olecko - Piękna działka nad Jeziorem - 12 440m2 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki z widokiem na Jezioro Olecko Małe. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kopernika

Olecko,warmińsko-mazurskie

299 000 zł270 m² 1 107,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 270 m2, położona w centrum Olecka przy ul. Mikołaja Kopernika. Nieruchomość w planie zagospodarowania przestrzennego leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

225 000 zł257 m² 875,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 257 m2, położona w ścisłym centrum Olecka przy ul. 1-go Maja. Nieruchomość w planie zagospodarowania przestrzennego leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szeremety

Olecko,warmińsko-mazurskie

164 900 zł1 724 m² 95,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1724 m2, położona w Olecku przy ul. Mariana Szeremety - jedynie 600 metrów od Jeziora Oleckiego Wielkiego. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szeremety

Olecko,warmińsko-mazurskie

189 000 zł1 603 m² 117,90 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

155 000 zł1 491 m² 103,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szosa do Świętajna

Olecko,warmińsko-mazurskie

135 000 zł935 m² 144,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zielone Wzgórze - działki budowlane na Mazurach Garbatych! Kompleks 20 działek budowlanych o powierzchniach od 845 m2 do 1679 m2, położony na Mazurach Garbatych w Olecku przy ulicy Szosa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

120 000 zł1 501 m² 79,95 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

180 000 zł3 001 m² 59,98 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

198 000 zł3 037 m² 65,20 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

225 000 zł257 m² 875,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szeremety

Olecko,warmińsko-mazurskie

199 000 zł1 603 m² 124,14 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

95 000 zł1 494 m² 63,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno - budowlana o powierzchni 1494 m2, położona w miejscowości Olecko Kolonia - tylko 2 km od ścisłego centrum Olecka. Działka usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szosa do Świętajna

Olecko,warmińsko-mazurskie

229 000 zł1 647 m² 139,04 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

120 000 zł1 501 m² 79,95 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

199 000 zł613 m² 324,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 613 m2, położona na osiedlu domków jednorodzinnych w Olecku przy ul. Kajki. W odległości 500 m znajduje się Jezioro Oleckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Olecko,warmińsko-mazurskie

173 000 zł1 501 m² 115,26 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij