Apartament

Kościuszki, Olecko, warmińsko-mazurskie

  • 290 000 zł
  • 39,19 m²
  • 7 399,85 zł/m²

Zdjęcie

Monika Szczekuto...

Skontaktuj się

Apartament

Kościuszki, Olecko, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

290 000 zł

39,19 m²

7 399,85 zł/m²

Apartament

Zaktualizowane: 8 maja 2026

290 000 zł 39,19 m² 7 399,85 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2014
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2014

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 290 000 zł (7 399,85 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 39,19 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2014
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,60 m²)
  • Czynsz: 425 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m2, z klimatyzacją, położone w Kamienicy Roch w Olecku przy ul. Kościuszki.

Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze kamienicy wybudowanej w 2014 roku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym (16,59 m2), z którego jest wyjście na balkon (4,6 m2), sypialni (8,40 m2), łazienki (4,6 m2), garderoby (3 m2) oraz korytarza (6,60 m2). (...)

Agent

Monika Szczekutowicz

516 899...

516 899 822

87 307 07 07

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

516 899...

516 899 822

87 307 07 07

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl