Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Olecko - Oferty sprzedaży nieruchomości

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

189 000 zł34,40 m² 5 494,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,40 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy Składowej. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38,28 m² 9 143,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni 38,28 m , położone na 2 piętrze budynku z 2017 roku w Olecku. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i spokojnym osiedlu ,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks 25 działek budowalnych w mieście! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 25 działek budowlanych w Olecku przy Osiedlu Siejnik. To unikalna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

847 800 zł78,50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowy 4-pokojowy apartament nr 5 nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 78,5 m2. Lokal mieszkalny - idealny dla rodzin - znajduje się na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

132 000 zł909 m² 145,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zielone Wzgórze - kompleks działek budowlanych w Olecku! Kompleks 20 działek budowlanych o powierzchniach od 845 m2 do 1679 m2, położony na Mazurach Garbatych w Olecku przy ulicy Szosa do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

299 000 zł32,50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowy apartament 2-pokojowy z wyjątkowym tarasem nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 32,5 m2 m.kw. Oferta Z rynku wtórnego Apartament o pow. 32,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł48,50 m² 5 484,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone na pierwszym piętrze w ścisłym centrum Olecka! Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 500 zł78,50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

O mieszkaniu nr 1 (a4) - nowooddana inwestycja Oferujemy na sprzedaż nowy 4-pokojowy apartament nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 78,5 m2. Lokal mieszkalny - idealny dla rodzin - znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

157 684 zł48,31 m² 3 264 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,31 m2, położone w Olecku, na Osiedlu Siejnik I. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym, ostatnim piętrze w bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł48,49 m² 5 052,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,49 m2, położone w Olecku, przy ulicy Mikołaja Kopernika. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6 m2 oraz balkon - 5.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł257 m² 875,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 257 m2, położona w ścisłym centrum Olecka przy ul. 1-go Maja. Nieruchomość w planie zagospodarowania przestrzennego leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

517 500 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olecko, ulica Gołdapska, 2-pokojowy apartament nr 29 W inwestycji klonova park na Mazurach Garbatych nad jeziorem Olecko Wielkie. Klonova Park Apartamenty na Mazurach prezentuje: piękny | słoneczny |.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 255 m² 110,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchniach 1255 m2 oraz 1245 m2, położone w Olecku na Osiedlu Siejnik II. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł40,41 m² 2 969,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,41 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy 11 Listopada. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,30 m² 6 032,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,3 m , położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Aleja Zwycięstwa 27 w Olecku. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł59,90 m² 3 672,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,90 m2, położone w Olecku przy ulicy Parkowej - jedyne 400 metrów od Jeziora Oleckie Wielkie. Lokal mieszkalny usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 072 m² 298,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1072 m Olecko ul. Leśna narożna 900 m do jeziora Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1072 m położona w Olecku przy ul. Leśnej (dz. nr 1911.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł85,70 m² 8 401,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Połowa domu 605 m działki garaż 48 m Olecko Siejnik II Na sprzedaż część domu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona na spokojnym osiedlu Siejnik II w Olecku, na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł102,64 m² 4 481,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przestrzeń, która daje wolność - 102 m W centrum olecka, bez czynszu Są nieruchomości, które od pierwszej chwili dają poczucie komfortu, niezależności i domowego klimatu. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 000 zł2 669,90 m² 2 790,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

* olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna * Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł66,59 m² 5 105,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze 66,59 m , Osiedle Lesk, olecko Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 66,59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szeremety

Olecko,warmińsko-mazurskie

155 000 zł1 603 m² 96,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1603 m2, położona w Olecku przy ul. Mariana Szeremety. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu, z dala od ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Szosa do Świętajna

Olecko,warmińsko-mazurskie

615 000 zł6 835 m² 89,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 6835 m2, położona w Olecku przy ulicy Szosa do Świętajna. Działka położona jest na obrzeżach Olecka przy ulicy Szosa do Świętajna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

585 000 zł115 m² 5 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:365 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 115 m2, położony w Olecku przy ul. Mickiewicza - w bliskiej odległości od Jeziora Oleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batorego

Olecko,warmińsko-mazurskie

379 000 zł50 m² 7 512,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szukasz słonecznego, jasnego, wyposażonego mieszkania ? Chcesz wprowadzić się do nowoczesnego M3 i nie marnować czasu na długi i stresujący remont ? Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

266 000 zł48 m² 5 484,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kasztanowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

220 000 zł908 m² 242,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 908 m2, położona na osiedlu domków jednorodzinnych w Olecku przy ul. Kasztanowej. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

549 100 zł58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wgn nieruchomości - kredyty prezentuje: nowy 3-pokojowy apartament nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 57,8 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Olecko,warmińsko-mazurskie

177 000 zł28 m² 6 230,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena - 177.000 zł zamiast 198.000 zł Olecko, ulica 11 Listopada, na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 28,41 m2 położona na 1 piętrze budynku mieszkanego. To komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batorego

Olecko,warmińsko-mazurskie

195 000 zł37 m² 5 335,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,55 m2, położone w Olecku, przy ulicy Batorego. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

269 000 zł54 m² 5 018,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2, położone w Olecku przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w dwupiętrowym budynku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Składowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

199 000 zł34 m² 5 784,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Składowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

220 000 zł55 m² 4 029,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,60 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy Składowej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

793 000 zł88 m² 8 995,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 88,16 m2, położony niespełna 100 metrów od brzegu Jeziora Olecko Wielkie, przy Placu Zamkowym Funkcjonalny, słoneczny oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

249 000 zł50 m² 4 950,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,3 m2, położone w ścisłym centrum Olecka przy ulicy 11 Listopada. Lokal mieszkalny usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ełcka

Olecko,warmińsko-mazurskie

345 000 zł50 m² 6 847,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,38 m2, położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Ełckiej w Olecku - Słoneczne Wzgórze. Mieszkanie położone jest na trzecim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Zamkowy

Olecko,warmińsko-mazurskie

350 000 zł38 m² 9 143,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Olecko,warmińsko-mazurskie

139 000 zł1 255 m² 110,76 zł/m²

 

 

 

Olecko,warmińsko-mazurskie

49 000 zł18 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Na sprzedaż funkcjonalny garaż o powierzchni 18 m , zlokalizowany w Olecku przy ul. Gołdapskiej - w wygodnej i dobrze skomunikowanej części miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ełcka

Olecko,warmińsko-mazurskie

105 000 zł1 050 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 32 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m2 do 1543 m2, położonych w Olecku przy ulicy Ełckiej. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Stroma

Olecko,warmińsko-mazurskie

250 000 zł32 m² 7 913,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,59 m2 położone na drugim piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej " Centrum Apartamenty" w centrum Olecka, przy ulicy Stromej 1. Lokal mieszkalny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij