Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania Olecko – oferty mieszkań na Warmii i Mazurach

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

290 000 zł66,70 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

596 700 zł66,30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Olecko, ulica Gołdapska, 4-pokojowy apartament nr 22 W inwestycji klonova park na Mazurach Garbatych nad jeziorem Olecko Wielkie. Zdjęcia przedstawiają apartament o identycznym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

265 000 zł48,55 m² 5 458,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowa niższa cena - Olecko, plac Wolności, na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,55 m2 położone na 3 piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

449 800 zł43,70 m² 10 292,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż wykończony pod klucz nowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 43,7 m2, 2 piętro z windą w Olecku przy ul. Gołdapskiej. Apartament o pow. 43,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

440 000 zł55,73 m² 7 895,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,73 m2, w nowym, dwupiętrowym bloku z windą, położonym w Olecku przy ulicy Słonecznej. Teren wokół bloku jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem, ul. Stroma

Olecko,warmińsko-mazurskie

250 000 zł31,59 m² 7 913,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 31,59 m , położone na 2. piętrze prestiżowej inwestycji Centrum Apartamenty przy ul. Stromej 1 w Olecku. Wyobraź sobie poranek z kawą na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

299 000 zł33,21 m² 9 003,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w o powierzchni użytkowej 33.21 m2, położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Parkowej w Olecku. Lokal usytuowany jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

194 000 zł36,30 m² 5 344,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,30 m2, położone w Olecku, na Osiedlu Siejnik I. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w trzypiętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

239 000 zł41,32 m² 5 784,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m2, położone w ścisłym centrum Olecka przy Placu Wolności, jedynie 300 metrów od Jeziora Oleckiego Wielkiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Olecko,warmińsko-mazurskie

169 000 zł40,60 m² 4 162,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z potencjałem 40,6 m do własnej aranżacji Są nieruchomości, które dają gotowe rozwiązania i takie, które dają wolność wyboru. To mieszkanie to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2, położone w Olecku na Osiedlu Lesk. Mieszkanie sprzedawane jest razem z działką ogrodową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Olecko,warmińsko-mazurskie

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia! Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze przy ulicy Armii Krajowej 3. Jest to doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

269 000 zł53,60 m² 5 018,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2, położone w Olecku przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w dwupiętrowym budynku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

139 000 zł29,30 m² 4 744,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni użytkowej 29,3 m2, położona w ścisłym centrum Olecka przy Placu Wolności. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, Aleja Zwycięstwa

Olecko,warmińsko-mazurskie

680 000 zł78,90 m² 8 618,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 78.90 m2, położony przy Alei Zwycięstwa w Olecku. Apartament usytuowany jest na parterze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

698 250 zł66,50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,5 m2, wykończone pod klucz znajdujące się w inwestycji Klonova Park w Olecku w sercu Mazur Garbatych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

599 000 zł78,37 m² 7 643,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie gotowe od ręki! Na sprzedaż nowy 4-pokojowy apartament z widokiem na trzy strony świata, o powierzchni 78,37 m2. Apartament zlokalizowany jest na parterze budynku Osiedla Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Olecko,warmińsko-mazurskie

290 000 zł39,19 m² 7 399,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m2, z klimatyzacją, położone w Kamienicy Roch w Olecku przy ul. Kościuszki. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

657 800 zł59,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowy słoneczny apartament o powierzchni 59,8 m2, wykończony pod klucz znajdujące się w inwestycji Klonova Park w Olecku w sercu Mazur Garbatych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

418 000 zł55,73 m² 7 500,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie gotowe od ręki! Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie nr 4 o powierzchni 55,73 m2, zlokalizowane na parterze budynku Nowa Wiejska w Olecku przy ul. Wiejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Gołdapska

Olecko,warmińsko-mazurskie

674 100 zł64,20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,2 m2, wykończone pod klucz znajdujące się w inwestycji Klonova Park w Olecku w sercu Mazur Garbatych - jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

600 400 zł63,20 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O mieszkaniu nr 54 Oferujemy na sprzedaż nowy 3-pokojowy apartament nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 63,2 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołdapska

Olecko,warmińsko-mazurskie

578 550 zł60,90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O mieszkaniu nr 36 (C4) - nowooddana inwestycja Oferujemy na sprzedaż nowy 3-pokojowy apartament nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 60,9 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Składowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

189 000 zł34,40 m² 5 494,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,40 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy Składowej. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olecko,warmińsko-mazurskie

350 000 zł38,28 m² 9 143,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni 38,28 m , położone na 2 piętrze budynku z 2017 roku w Olecku. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i spokojnym osiedlu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

847 800 zł78,50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowy 4-pokojowy apartament nr 5 nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 78,5 m2. Lokal mieszkalny - idealny dla rodzin - znajduje się na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

299 000 zł32,50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowy apartament 2-pokojowy z wyjątkowym tarasem nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 32,5 m2 m.kw. Oferta Z rynku wtórnego Apartament o pow. 32,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

266 000 zł48,50 m² 5 484,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone na pierwszym piętrze w ścisłym centrum Olecka! Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Gołdapska

Olecko,warmińsko-mazurskie

706 500 zł78,50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

O mieszkaniu nr 1 (a4) - nowooddana inwestycja Oferujemy na sprzedaż nowy 4-pokojowy apartament nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 78,5 m2. Lokal mieszkalny - idealny dla rodzin - znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Olecko,warmińsko-mazurskie

273 000 zł48,51 m² 5 627,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,51 m2 położone w ścisłym centrum Olecka przy ulicy Sokolej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

157 684 zł48,31 m² 3 264 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,31 m2, położone w Olecku, na Osiedlu Siejnik I. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym, ostatnim piętrze w bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

552 900 zł58,20 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O mieszkaniu nr 59 (D9) - nowooddana inwestycja Oferujemy na sprzedaż nowy 3-pokojowy apartament nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 58,2 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

245 000 zł48,49 m² 5 052,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,49 m2, położone w Olecku, przy ulicy Mikołaja Kopernika. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6 m2 oraz balkon - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

517 500 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olecko, ulica Gołdapska, 2-pokojowy apartament nr 29 W inwestycji klonova park na Mazurach Garbatych nad jeziorem Olecko Wielkie. Klonova Park Apartamenty na Mazurach prezentuje: piękny | słoneczny |.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

120 000 zł40,41 m² 2 969,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,41 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy 11 Listopada. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł50,30 m² 2 385,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem i garażem - Olecko, blisko jeziora i centrum Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Olecko,warmińsko-mazurskie

225 000 zł37,30 m² 6 032,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,3 m , położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Aleja Zwycięstwa 27 w Olecku. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Gołdapska

Olecko,warmińsko-mazurskie

662 400 zł73,60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O mieszkaniu nr 35 (b16) - nowooddana inwestycja Oferujemy na sprzedaż nowy 3-pokojowy apartament nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 73,6 m2. Apartament położony na ostatnim - 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

220 000 zł59,90 m² 3 672,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,90 m2, położone w Olecku przy ulicy Parkowej - jedyne 400 metrów od Jeziora Oleckie Wielkie. Lokal mieszkalny usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

368 469 zł45,49 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie gotowe od ręki! Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,49 m2, zlokalizowane na parterze budynku Nowa Wiejska w Olecku przy ul. Wiejskiej. Lokal mieszkalny składa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij